Jedz kawiorek!

Znamy przepis na udany wieczór. Oto słynny śpiewak, felietonista Krzysztof Daukszewicz wystąpi ze swoim nowym satyrycznym programem. Czego możemy się spodziewać?

Satyryczny wieczór

Satyryk w doskonałej formie i z nowym programem pt. „Jedz kawiorek” przedstawi publiczności autorskie skecze, monologi, anegdoty. Artysta zaserwuje w Policach swój najświeższy, satyryczny punt widzenia na zmiany jakie zaszły w naszym kraju.

W programie pojawią się także najnowsze piosenki, a artyście towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski. Bilety na program „Jedz kawiorek” wkrótce będą w sprzedaży.

Doskonały komentator polskiej rzeczywistości

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Już w 1976 r. satyryk otrzymał drugą nagrodę na I Biesiadzie Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim za swój autorski program „Dookoła Wojtek”, a zaledwie rok później otrzymał nagrodę Złote Rogi Kozicy na przeglądzie kabaretów w Zakopanem. Od lat bawi monologami pod wspólnym tytułem ” Panie Hrabio” czy barwnymi opowieściami o „Menelikach”.

Zapraszamy!
10.05.2019r.
godz. 18:00
MOK Police

Wróć do: Artykuły