Seanse filmowe wracają!

EST. 1871

Już od 17 września do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach wracają seanse filmowe. Poniżej znajdą Państwo trzy filmy, które zagramy na początku.

Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zajmuje się organizacją przedsięwzięć o szeroko rozumianym charakterze kulturalnym,
turystycznym i artystycznym.

Odnajduje przestrzeń do działania w miejscach z dala od centrali i dużych miast.  Hołduje wyobraźni, przyrodzie i ludziom, którzy odnajdują w codzienności poezję. Zakrzywienie Czasoprzestrzeni wędruje. Karmi się przebitkami z wyjątkowych dzieł filmowych, literackich oraz muzycznych. I szaleństwem – bo bez tego wiele wydarzeń nigdy by się nie odbyło.

zcp_logo

godz.: 15.00

Gang Wiewióra 2

Gang Wiewióra 2
The Nut Job 2: Nutty by Nature
Reż. Carl Brunkel
Prod. USA/Kanada/Korea Południowa 2017, 87 minW parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

godz.: 17.00

Na układy nie ma rady - plakat

Na układy nie ma rady
Reż. Krzysztof Rurka
Wyk.: Grzegorz Małecki, Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski
Prod. Polska 2017, 92 minGwiazda hitów „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i „Po prostu przyjaźń”, Grzegorz Małecki, w przezabawnej komedii o świecie wielkiej polityki, brudnej forsy, ustawionych przetargów, skorumpowanych urzędników i ich seksownych asystentek. W obsadzie filmu, m.in.: Katarzyna Glinka, Michał Milowicz, Janek Wieczorkowski, Leszek Teleszyński, Anna Powierza, Marcin Kwaśny oraz Piotr Polk. Autorem zdjęć „Na układy nie ma rady” jest Jarosław Żamojda, twórca „Młodych wilków”. „Na układy nie ma rady” w kinach od 8 września!Drobny przedsiębiorca Marek Niewiadomski (Grzegorz Małecki) ledwo wiąże koniec z końcem, usiłując spłacić długi i kredyty zaciągnięte na nowy biznes. Kiedy, ku rozpaczy Marka i jego małżonki (Katarzyna Glinka), wszystkie życiowe plany – w tym wymarzone wakacje na Kanarach – zaczynają się sypać, mężczyzna otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Jest nią stanowisko drugiego wiceministra w jednym z państwowych resortów. Wraz z ciepłą posadką przychodzą wpływy i pieniądze, a także niezliczone propozycje korupcyjne i… matrymonialne. Czy stawiający pierwsze kroki w świecie biznesu i wielkiej polityki Marek okaże się uczciwym obywatelem, czy też swoimi wyborami potwierdzi gorzką regułę, że na układy nie ma rady…

godz.: 19.00

Tulipanowa gorączka

Tulipanowa gorączka
Tulip Fever
Reż. Justin Chadwick
Prod.: USA/Wielka Brytania 2017, 107 minXVII wiek, Amsterdam.Artysta Jan Van Loos (Dane DeHaan) dostaje zlecenie namalowania portretu młodej mężatki Sophie (Alicia Vikander). W czasie pracy między mężczyzną i kobietą rodzi się uczucie. Chcąc zbudować wspólną przyszłość, decydują się skorzystać z panującej gorączki tulipanowej i zainwestować w ryzykowny rynek kwiatowy.
Bilety dostępne w recepcji MOK i na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ : 
 
  • 18 zł – normalny
  • 16 zł – ulgowy (uczniowie, studenci, emeryci, renciści)
  • 14 zł – grupowy dla szkół i zakładów pracy

Wróć do: Artykuły