Wielka Musicalowa Gala Teatru Broadway

brodway show PLAKAT

Taniec, śpiew , porywająca muzyka, entuzjazm, 200 barwnych kostiumów, pióra, fraki, suknie. To wszystko co w musicalu najlepsze zobaczą Państwo w barwnym dwugodzinnym widowisku o charakterze musicalowo – rewiowym w wykonaniu Teatru Broadway.
W repertuarze widowiska usłyszą Państwo największe hity musicalowe i przeboje filmowe klasyki światowej od lat 20- tych do 80-tych. Fragmenty z musicali Cabaret, Moulin Rouge, Chicago, Jesus Christ Superstar, Hair, West Side Story oraz znane songi filmowe wykonywane niegdyś przez Franka Sinatrę, Lizę Minelli, Jamesa Browna. Takie jak My Way, New York czy słynna Deszczowa Piosenka, którą rozsławił Gene Kelly. Nie zabraknie również ponadczasowych współczesnych soulowych utworów takich jak Fever czy Feeling Good i wielu innych znanych lubianych przebojów muzyki rozrywkowej. „Musicalowa gala Teatru Broadway” to spektakl, który dzięki zróżnicowanemu repertuarowi zapewnia dobrą zabawę wszystkim widzom. Teatr Broadway – Prywatny Teatr Muzyczny Małgorzaty Obłój od dziesięciu lat odnosi sukcesy na scenach w kraju i za granicą. Jest to jedyny teatr rozrywki na Pomorzu Zachodnim.
30 młodych artystów zaprezentuje wachlarz umiejętności wokalnych i tanecznych. Bogaty repertuar spektaklu zawiera wiele wątków romantycznych i komediowych.

Źródło: Materiały informacyjne organizatora