Przed Nami wspaniałe wydarzenie !!! Święto KOLORÓW !
Będziemy eksperymentować z kolorami,
tworzyć własne obrazy, będą gry i zabawy
Na koniec mamy kolorową niespodziankę !!!
Dla dzieci czekają również małe upominki
Czekamy na Was!!!

Zapraszamy
kiedy: 25.06.2023
godz. : 11:00 - 12:30
Ilość osób 10
Wiek: 6+
wejściówka: 30 zł

Chciałybyśmy zaprosić Was na świetną zabawę w tworzeniu własnych, kreatywnych, FUNtastycznych rzecz
Będzie kilka stanowisk pracy, które dzieci będą mogły sobie wybrać albo nawet skorzystać ze wszystkich rękodzieł jakie dla Nich przygotowaliśmy

ZAPRASZAMY WASZE POCIECHY PO DŁUGIM WEEKENDZIE na wspaniałą podróż z umiejętnościami manualnymi
Nie będa to trudne rzeczy, więc każdy maluch świetnie sobie poradzi w pracy

KIEDY? 17:06.2023 (SOBOTA)
godz: 12:00 - 14:00
WIEK dzieci: 5+
ILOŚĆ OSÓB: 10
KOSZT: 35zł
GDZIE? Miejski Ośrodek Kultury w Policach, ul Traugutta 4

Warsztaty fotograficzne to doskonale przygotowane wykłady oraz zajęcia praktyczne, mające na celu wprowadzenie uczestników zajęć w fascynujący świat fotografii.

Nasze spotkania to nie tylko nauka technicznych aspektów związanych z obsługą aparatu, ale również niepowtarzalna okazja do uzewnętrznienia emocji oraz wzbudzenia własnej kreatywności.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich miłośników fotografii. Prowadzący podzieli się doświadczeniem i wiedzą, a także pomoże rozwinąć wrażliwość i pokaże, jak najlepiej wykorzystać możliwości aparatu. Podczas spotkań uczestnicy poznają tajniki tworzenia ciekawych kompozycji zdjęcia i nauczą się zwracać uwagę na charakter oświetlenia fotografowanej sceny. Zagłębią się także w historię fotografii i poznają możliwości sztucznej inteligencji, która coraz śmielej zaznacza swoją obecność w życiu każdego fotografa.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu i mają charakter otwarty.

Koszt uczestnictwa 10 zł/spotkanie.

kiedy: 29.05.2023
godz: 19:00-21:00
gdzie: ul. Traugutta 4 , tymczasowa siedziba MOK Police

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i dla średniozaawansowanych.

Obowiązują zapisy poprzez strefę zajęć.

Zajęcia poprowadzi:
Tomasz Łój - fotograf, zaangażowany animator kultury. W Miejskim Ośrodku Kultury w Policach pełni funkcję kierownika galerii "OBOK", jest organizatorem licznych wystaw fotograficznych i malarskich. Nauczyciel, pedagog w Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie. Stworzył projekt edukacyjno-kulturalny pt. Objazdowy Fotograf, który wskrzesza dawne techniki fotograficzne.

Zajęcia SMOKUŚ

PP66 – pod tą nazwą działa dziecięca i młodzieżowa formacja wokalna. Zespół od lat aktywnie uczestniczy w życiu gminy, występując podczas polickich targów gospodarczych, WOŚP, Muzycznej Wigilii czy festynów organizowanych przez rady osiedli i organizacje pozarządowe. A także na imprezach w zaprzyjaźnionych gminach niemieckich.

Próby PP66 odbywają się we wtorki i czwartki od 16.30 do 18.00 w sali nr 8.
Instruktor: Piotr Szkocki

Nauczaniem dzieci,młodzieży i dorosłych zajmuje się od prawie trzydziestu lat.Jest absolwentem klasy fortepianu w Państwowym Liceum Muzycznym w Szczecinie. Ukończył wydział wychowania muzycznego w Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz studia podyplomowe w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W MOK-u prowadzi dziecięcą i młodzieżową grupę wokalną PP 66 i zajęcia rytmiczne dla najmłodszych Smokuś.

Kontakt: +48 600 036 868