Sensoplastyka
Sensoplastyka to zajęcia plastyczne z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji, a nawet smaków. Poprzez swobodną i nieco brudną zabawę wspiera kreatywność, samodzielność, decyzyjność oraz ogólny rozwój małych uczestników.

01.04.2023 godz. 10.00-11.00
Wiek uczestników: 9 miesięcy-3 lata i (12 miesięcy)
Cena: 25 zł
Ilość uczestników: 8 osób

Twoje dziecko lubi bawić się w ziemi, a do tego uwielbia kontakt z naturą? Świetnie! Zapraszamy najmłodszych do Warsztatu Małego Ogrodnika. Poprzez swobodną formę pracy i zabawy uczestnicy przygotują i zabiorą do domu stworzony przez siebie ogródek ziołowy. Będziemy sadzić, podlewać, brudzić się, po prostu dobrze się bawić. 

15.04.2023 godz. 10.00-11.30

Wiek uczestników: 2-5 lat

Cena: 40 zł

Ilość uczestników: 8 osób

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas przygotować własne unikalne dekoracje, które dodadzą uroku Twojemu domowi. 
W związku z tym proponujemy warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych "Wielkanocny zając w jajku". 
Dekorację wykonamy techniką mieszaną, Będziemy malować, tworzyć wyciski z masy samoutwardzalnej, a przede wszystkim spędzimy świetny czas w wyborowym gronie.
Zajęcia prowadzi Sława Pietaś
Spotykamy się 26.03.2023 r.
godz. 10:00 - 14:00
Wiek: 18+
Liczba osób: 12
Cena 80 zł

Zapraszamy na warsztaty dla dzieci pt. Uszyj sobie maskotkę.
Na warsztatach samodzielnie wykonamy maskotkę z materiału.
Nauczymy się wykrajać tkaninę, poznamy ściegi: "na okrętkę" oraz "maszynowy"
Udostępniamy:
- różnorodne tkaniny
- szablony
- wypełnienie

Warsztaty prowadzi Sława Pietaś
Kiedy 25.03.2023 godz. 10:00 - 13:00
Wiek  8-12 lat
cena: 40 zł
ilość osób ograniczona

Zajęcia SMOKUŚ

Warsztaty tańca dancehall z Pauliną Woźniak – uczestniczką formatów telewizyjnych You Can Dance, Mam Talent oraz Got to Dance – Tylko Taniec.
Jeśli chcecie poczuć niepowtarzalny klimat południa, doświadczyć tanecznych wibracji i dać ciału popłynąć przy dynamicznych dźwiękach muzyki, to te warsztaty są właśnie dla Was! Szkolić Was będzie instruktorka, która dopiero co wróciła z podróży na Jamajkę, gdzie miała możliwość doskonalić swój warsztat artystyczny u źródła.
Dancehall to styl tańca, który narodził się na Jamajce w latach 70. – czuć w nim gorące słońce Karaibów, energetyczną moc południa i basowe rytmy zarażające dobrą energią. To styl, w którym całe ciało płynnie przechodzi przez kolejne ruchy bazowe, by zademonstrować siłę i energię drzemiącą w najgłębszych zakamarkach organizmu.
W czasie warsztatów, w formie choreografii lub w formie zabaw ruchowych, nauczycie się zarówno podstawowych kroków, jak i powtarzania dłuższych sekwencji tanecznych, jednocześnie
ćwicząc słuch muzyczny, korelację półkul mózgowych i koordynację ruchową.
Będziecie mogli skupić się nie tylko na samodzielnej pracy, ale również na działaniach zespołowych, co pozwoli Wam nawiązać nowe relacje koleżeńskie.
By wziąć udział w warsztatach, nie musicie mieć tanecznych umiejętności. Wystarczy, że dacie z siebie 100% pozytywnej energii i weźmiecie ze sobą dobry humor! Dajcie się porwać dźwiękom muzyki i wyraźcie siebie poprzez taniec!
Harmonogram warsztatów:
11:00 - 12:15 dzieci 8-11 lat
12:30 - 13:45 dzieci 12-14 lat
14:00 - 15:15 młodzież 15+

Cena 40 zł

Obowiązkowe obuwie zmienne !!!