Grupowe ukugranie startuje już 7 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach, a my już dziś zapraszamy Was do wspólnego muzykowania przy dźwiękach tego niezwykłego instrumentu!

Jeśli szukacie pomysłów na twórcze spędzenie czasu wolnego w radosnej atmosferze, wśród łagodnych dźwięków płynących z ukulele, z pełnym pozytywnej energii prowadzącym to te zajęcia są właśnie dla Was! Gwarantujemy, że będziecie świetnie się bawić nie tylko podczas nauki gry, ale również w czasie wspólnej twórczej pracy nad repertuarem. Zajęcia będą doskonałą okazją do rozwinięcia drzemiącego w Was potencjału i uwolnienia pokładów energii.


Cykliczne warsztaty gry na ukulele przeznaczone są dla wszystkich, którzy ukończyli 10 rok życia – zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzykowaniem, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenia z grą na ukulele. Mile widziane są także osoby lubiące nie tylko grać, ale też śpiewać przy ukulele – im więcej rąk i głosów na pokładzie, tym lepsza zabawa!


Kiedy? Każdy czwartek o 17:45

Dla kogo? Dla dzieci powyżej 10 r. ż.