Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z kolejnych wakacyjnych zajęć które odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach!

Lekcje gry na ukulele. Uczestnicy poznają podstawy gry na tym wyjątkowym instrumencie i tworzą swoje pierwsze melodie, które wypełniają nasz ośrodek pozytywnymi dźwiękami.
Zajęcia gry na bębnach brazylijskich. Pełne energii rytmy prosto z Brazylii! Uczestnicy uczą się gry na bębnach, tworząc dynamiczne kompozycje i czerpiąc radość z muzyki.
Zajęcia wokalne. Dzieci i młodzież rozwijają swoje talenty wokalne, ucząc się technik śpiewu oraz pracy nad własnym głosem. Wspólnie tworzymy małe chóry i solowe występy!
Zabawy teatralne. Kreatywne ćwiczenia aktorskie pozwalają dzieciom wcielać się w różne role i rozwijać umiejętności sceniczne, stając się prawdziwymi mistrzami sceny.
Warsztaty szydełkowania. Rękodzielnicze zajęcia, na których uczestnicy mogą stworzyć coś wyjątkowego, poznając różne techniki szydełkowania.
Malowanie kamieni. Kamienie zamieniają się w małe dzieła sztuki, dzięki wyobraźni i talentowi młodych artystów, którzy ozdabiają je pięknymi wzorami.
Warsztaty fotografii otworkowej. Budowanie własnych, działających aparatów fotograficznych i odkrywanie tajemnic tej niezwykłej techniki to prawdziwa gratka dla młodych wynalazców.
Warsztaty fotografii dla małych odkrywców. Uczestnicy poznają jedną z najstarszych technik fotograficznych – cyjanotypię. Wykonują zdjęcia o intensywnym, niebieskim odcieniu, odkrywając piękno dawnych metod fotografii.