Dobre humory, piękne okoliczności przyrody i sprzyjająca aura – to wszystko sprawiło, że Potańcówka nad Łarpią na długo pozostanie w pamięci uczestników zabawy.

Mieszkańcy Polic i okolic licznie przybyli na teren rekreacyjny nad Łarpią i ruszyli na parkiet wraz z pierwszymi taktami hitów muzyki rozrywkowej. Pomost, pełniący rolę parkietu, szybko zapełnił się miłośnikami tańca w każdym wieku, a dj z Sound Wave Studio Police zadbał o to, by każdy mógł bawić się przy swojej ulubionej muzyce. Płynące z głośników melodie były bardzo różnorodne – tańczyć można było zarówno przy najbardziej aktualnych polskich i światowych przebojach, jak i ponadczasowych hitach, znanych młodym i nieco starszym uczestnikom potańcówki. A po intensywnych wysiłku można było przysiąść w strefie odpoczynku i cieszyć się popołudniem w gronie rodziny czy znajomych.

Mieszkańcy naszej gminy spędzili niedzielne popołudnie w wyjątkowej atmosferze, bawiąc się przy dźwiękach muzyki i ciesząc wzajemnym towarzystwem. A już niebawem kolejna okazja do spotkania, bo następną potańcówkę zaplanowano na 22 września. Więcej szczegółów wkrótce!