Na zdjęciu Mariusza Hałgasa - Elżbieta Kisiel-Gładkowska

Wystawa malarstwa „Cykle i drogi”

GALERIA OBOK  Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Miło nam poinformować, że możemy Państwa do nas ponownie zaprosić!

Wystawa malarstwa „Cykle i drogi” Elżbiety Kisiel-Gładkowskiej, już od dziś eksponowana jest w siedzibie MOK, w pełnym reżimie sanitarnym.

Elżbieta Kisiel-Gładkowska - artysta plastyk, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie Akademia Sztuk Pięknych), Wydział Projektowania Ubioru. Malarstwo w pracowni profesora Z. Głowackiego. Od wielu lat zajmuje się: malarstwem, rysunkiem, projektowaniem odzieży, kostiumów teatralnych, scenografii i sztuki użytkowej, aranżacją wnętrz. Brała udział w kilkudziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. Kilkaset prac Elżbiety Kisiel-Gładkowskiej znajduje się w kolekcjach prywatnych i publicznych.

Podczas zwiedzania wystawy należy pamiętać, że na sali wystawowej może przebywać nie więcej niż 30 osób, zwiedzający musza zachowywać 1,5 m odstępu, należy mieć zasłonięte usta i nos, obowiązuje dezynfekcja rąk oraz nie będzie możliwości skorzystania z szatni. Pełny regulamin zwiedzania wystaw w czasie reżimu sanitarnego dostępny pod adresem: https://mokpolice.pl/images/dokumenty/covid-19/regulamin-zwiedzania-wystaw.pdf

Wystawa jest otwarta:

Pon-pt w godz. 08:00-14:00 oraz 15:00-20:00

Galeria OBOK

MOK Police

Na zdjęciu Mariusza Hałgasa - Kisiel-Gładkowska.