Warsztaty wykonywania świec sojowych.

Niezwykłe warsztaty, które rozbudzą w każdym uczestniku duszę artysty.
Podczas zajęć uczestnicy samodzielnie stworzą świece sojowe od podstaw, a następnie ozdobią je np. ziarnami kawy, muszelkami, suszonymi owocami lub kwiatami. Dzięki wykorzystaniu naturalnych barwników możliwe będzie nadanie świecy dowolnego koloru, a gdy do tego dodamy jeszcze naturalny olejek eteryczny powstanie niepowtarzalne połączenie w postaci oryginalnej własnoręcznie wykonanej świecy zapachowej. Warsztaty rozpalą w uczestnikach kreatywność, wywołają uśmiech i bez wątpienia pobudzą do twórczego działania, a efekt końcowy będzie źródłem ogromnej satysfakcji.

Sobota 27.05.2023 10:00-12:00

Liczba miejsc ograniczona.
Koszt uczestnictwa 60 zł/os

Zajęcia poprowadzi:
Tomasz Łój - fotograf, zaangażowany animator kultury. W Miejskim Ośrodku Kultury w Policach pełni funkcję kierownika galerii "OBOK", jest organizatorem licznych wystaw fotograficznych i malarskich. Nauczyciel, pedagog w Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie. Stworzył projekt edukacyjno-kulturalny pt. Objazdowy Fotograf, który wskrzesza dawne techniki fotograficzne.
Zapraszamy serdecznie!