Warsztaty fotograficzne to doskonale przygotowane wykłady oraz zajęcia praktyczne, mające na celu wprowadzenie uczestników zajęć w fascynujący świat fotografii.

Nasze spotkania to nie tylko nauka technicznych aspektów związanych z obsługą aparatu, ale również niepowtarzalna okazja do uzewnętrznienia emocji oraz wzbudzenia własnej kreatywności.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich miłośników fotografii. Prowadzący podzieli się doświadczeniem i wiedzą, a także pomoże rozwinąć wrażliwość i pokaże, jak najlepiej wykorzystać możliwości aparatu. Podczas spotkań uczestnicy poznają tajniki tworzenia ciekawych kompozycji zdjęcia i nauczą się zwracać uwagę na charakter oświetlenia fotografowanej sceny. Zagłębią się także w historię fotografii i poznają możliwości sztucznej inteligencji, która coraz śmielej zaznacza swoją obecność w życiu każdego fotografa.

Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu i mają charakter otwarty.

Koszt uczestnictwa 10 zł/spotkanie.

kiedy: 29.05.2023
godz: 19:00-21:00
gdzie: ul. Traugutta 4 , tymczasowa siedziba MOK Police

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i dla średniozaawansowanych.

Obowiązują zapisy poprzez strefę zajęć.

Zajęcia poprowadzi:
Tomasz Łój - fotograf, zaangażowany animator kultury. W Miejskim Ośrodku Kultury w Policach pełni funkcję kierownika galerii "OBOK", jest organizatorem licznych wystaw fotograficznych i malarskich. Nauczyciel, pedagog w Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie. Stworzył projekt edukacyjno-kulturalny pt. Objazdowy Fotograf, który wskrzesza dawne techniki fotograficzne.