Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na   wyjątkową podróż w świat jednej z najstarszych technik fotograficznych – cyjanotypii!

Ten warsztat to  doskonała okazja, by wspólnie   spędzić czas i przy okazji odkryć niesamowicie ciekawą technikę fotograficzną.

Cyjanotypia to jedna z najstarszych technik   fotograficznych, która pozwala na tworzenie unikalnych, niebieskich obrazów.

Choć jej początki sięgają czasów, gdy fotografia   dopiero raczkowała, dziś powraca jako inspirujące  narzędzie artystyczne.

Gdzie?
Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Traugutta 4, 72-010 Police

Kiedy?
sobota 21.09.2024

godz. 10:00 - 12:00

Koszt uczestnictwa:
30 zł / osoba

Zajęcia prowadzi:

Tomasz Łój - fotograf, zaangażowany animator kultury. W Miejskim Ośrodku Kultury w Policach pełni funkcję kierownika galerii "OBOK", jest organizatorem licznych wystaw fotograficznych i malarskich. Nauczyciel, pedagog w Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie. Stworzył projekt edukacyjno-kulturalny pt. Objazdowy Fotograf, który wskrzesza dawne techniki fotograficzne.